انسان موجودی است در حین قدرت  ضعیف درحین توانایی  ناتوان در حین مبدع وخلاق بودن  در حال کپی برداری از دیگران  انسانی که می‌توانست خلیفه الله باشد خود را آنچنان ذلیل میپندارد که به جای استفاده از عقل مثل یک حیوان که به دنبال حیوانات  دیگر روان می‌شود می ماند  در این دنیای تبلیغات وتجارت که حتی  علم ودانش هم جزء  تجارت شده کاملا غرق شده  که نمی داند چه چیز درست وچه چیز غلط است آنچنان تبلیغات وسیع وگسترده است که گم شده وراه خود را نمی‌یابد مادران ون در این دنیای تجارت که باید برای  تبلیغمحصولات خود دست به هر کاری بزند از تحقیر انسانیت گرفته تا چه وچه   ره گم کرده انددنیای تجارت برای ما راه را تعیین می‌کند وما به دنبال آن روان بدون هیچ فکر واندیشه ای برایمان نسخه می‌پیچد وما برای دیگران آیا این روش صحیح زندگی است که از دنیای تجارت مطلب  یاد بگیریم  ویا با عقل وفکرو اندیشه ومطالعه  بایدراه خود را پیدا کنیم  در این هرج ومرج هر کسی برای تبلیغ کار خود پستی می‌گذارد مبنی براینکه  اگر کاری که از نظر من درست است ویا که من تازه به این نتیجه رسیده ام که درست است انجام ندهید مریض میشوید از دکتر گرفته تا معلم وتا مهندس وتا آرایشگر وتا وتاوتا آیا آنها به این درجه از آگاهی رسیده اند که حکم مرگ ومریضی وشکست انسانها را تشخیص بدهند چگونه به این اندازه از جسارت رسیده ایم آیا از این ترس نداریم که باعث گمراهی اطرافیان شویم آیا از این ترس نداریم که باعث مرگ کسی شویم به چه جرات وجسارتی این کار را انجام می‌دهیم آیا به این اندازه از علم وآگاهی ودرک وفهم رسیده ایم  اگر از خود ودنیای پیرامون خود بدرستی شناخت داشتیم  آیا باز هم به این درجه از نادانی می‌رسیدیم  آنقدر اطلاعات درست وغلط در بین ما شیوع پیدا کرده که بعضی وقتها می‌گویم این موضوع درسته که بدون هیچ فکری فقط مثل یک طوطی حرفها را تقلید کنیم آیا خود به آن اندیشیده‌ایم  یا بدون هیچ فکری بدنبال هم روان هستیم واین موضوع مورد خوشایند همه است آنچنان که حتی مغازه دار هم برای فروش اجناس خود می‌گوید همه از این جنس خریده اند پس شماهم بخرید آنقدر این موضوع قویه که حتی بچه های خود را قربانی میکنیم  بجای دادن اعتماد به نفس  به جای یاد دادن قدرت حل مسئله اورا تحقیر میکنیم وبه او یاد می‌دهیم برای دانسته های خود ارزش قایل نشو وفقط وفقط به فکر کپی گرفتن از راه حل دیگران باش وهمینطور وهمین طور  حتی خود متخصصان هم برای تخصص خود ارزش قائل نیستند و به دانسته های خود ایمان ندارند چرا که در تخصص دیگران دخالت می‌کنند که دکتر متخصص قلب برای مریض نسخه  تغذیه  می‌پیچد  غافل از اینکه این تخصص او نیست بلکه تخصص دکتر تغذیه است  همه وهمه در همه زمینه ها چه دانش داشته باشند وچه علم کافی نداشته باشند در آن زمینه به جرات نسخه می‌پیچند و دخالت می‌کنند که شاید ما از بی اطلاع ترین افراد باشیم  اگر یاد می‌گرفتیم برای دانسته های خود ارزش قائل شویم وسعی کنیم از خود شناخت پیدا کنیم نه از دیگران الان موفق  بودیم

زنبق هم ,دیگران ,تخصص ,تجارت ,های ,درست ,به این ,خود را ,های خود ,در این ,بدون هیچمنبع

من نیز خوب نمیدانم ...

قدرتمند ضعیف

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ساخت پاورپوینت، تحقیق، تایپ مطالب و مقالات درسی و غیردرسی arian45dew Web رشته بازیگری دانلود آهنگ جدید,دانلود موزیک,دانلود فیلم و سریال,برف مدیا خوشمزه ترین مزه ها یادداشتهای ذهن من فروش بهترین قطعات دامپتراک HD785 سریال دانلود فروشگاه خرید اینترنتی خرید لاستیک با قیمت مناسب